Wellness / Koupele

PERLIČKOVÁ KOUPEL S PŘÍSADAMI20 min. / 420,- Kč

Doporučujeme zejména při chorobách pohybového systému, bolestech kloubů a páteře, poruchách prokrvení, poruchách spánku, neurotických poruchách, chorobné únavě, rovněž zmírňuje příznaky celulitidy a kladně působí také na stav pleti.

Kdy nedoporučujeme

  • v případě akutních infekcí a otevřených ran.

HYDROMASÁŽ AUTOMATICKÁ S PŘÍSADAMI20 min. / 420,- Kč

Hydromasáž je pro lidský organizmus velmi příznivá (na relaxaci, po namáhávé práci, ale i jako podpůrná léčba nemoc pohybového ústrojí)

KOUPEL S PŘÍSADOU MRTVÉHO MOŘE20 min. / 390,- Kč

Koupel uvolňuje nervový systém, prokrvuje pokožku, napomáhá snižovat stres a regeneruje pokožku. Pomáhá při léčbě kožních problémů, křečových žil, revmatismu, bolestí kloubů a svalů.

REGENERAČNÍ KOUPEL S PŘÍSADOU BALNEOL20 min. / 450,- Kč

Koupel s vysokým obsahem huminových látek a vybranou směsí éterických olejů harmonizuje především dráhy močového měchýře, ledvin, sleziny, tří zářičů, tlustého a tenkého střeva.

Uvolňuje křeče svalů a šlach, dodává svěžest a energii. Zlepšuje prokrvení a regeneraci těla. Koupel vám dá požitek, ke kterému se budete rádi vracet.

BYLINNÁ RELAXAČNÍ KOUPEL20 min. / 390,- Kč

Koupel je určena pro celkovou relaxaci při únavě a po fyzické zátěži.

Má regenerační a relaxační účinky na podpůrný, kloubní i pohybový aparát.

KLEOPATŘINA KOUPEL20 min. / 450,- Kč

Smyslná, jemná a mléčná koupel se zlatými částečkami evokující Kleopatřinu lázeň ze vzácného oslího mléka

 

PIVNÍ KOUPEL20 min. / 420,- Kč

Pivní koupel působí příznivě na harmonizaci organismu, má relaxační, uvolňující, ale i omlazující účinek na celé tělo a to díky pivním kvasinkám s vysokým obsahem vitamínů řady B, proteinům, sacharidům a směsi vonných bylin. 

DVOJVANA S PERLIČKOU A SVĚTELNOU TERAPIÍ30 min. / 790,- Kč

Perličková koupel se doporučuje zejména při chorobách pohybového systému, bolestech kloubů a páteře, poruchách prokrvení, dále při srdečně cévních onemocněních, vysokém krevním tlaku, poruchách spánku, neurotických poruchách, chorobné únavě, rovněž zmírňuje příznaky celulitidy a kladně působí také na stav pleti.

 

Světelná terapie se využívá při: zvýšené únavě, nesoustředěnosti, stresu, poruchách spánku, špatné náladě, depresím, podrážděnosti, poruchách imunity, přibírání na váze.

 

 

STŘÍDAVÁ NOŽNÍ KOUPEL15 min. / 190,- Kč

Koupel využívá střídavého působení chladu a tepla na dolní končetiny za účelem zlepšení prokrvení a trofiky tkání.

Blahodárně působí na imunitní systém. 

HYDROMASÁŽ RUČNÍ20 min. / 495,- Kč

Hydromasáž je pro lidský organizmus velmi příznivá (na relaxaci, po namáhávé práci, ale i jako podpůrná léčba nemoc pohybového ústrojí)

Sdílejte s přáteli